Співпраця з FASHIONTEMA передбачає обмін та повернення одягу протягом 14 календарних днів від моменту отримання товару та відповідного документа про покупку. Загальні умови повернення одягу, передбачені чинним законодавством:

  1. при виявленні браку у продукції та перевірці на "Новій Пошті" з працівником відділення проводиться обмін. Якщо є брак або відсутня повна комплектація, важливо зробити фото або відео, скласти акт огляду вантажу. Товар і його деталі повертаються у початкове пакування, яке повинно бути цілісним. Після цього оформлюєте відмову від посилки та передаєте нам інформацію про дефект (опис, фото, відео) протягом доби. Здійснюєте повернення одягу в магазин, де наші менеджери перевіряють посилку та у випадку виявлення браку буде здійснено обмін товару або повернення коштів Замовнику;
  2. при виявленні браку вдома чи після примірки – претензії не приймаються!

Продавець здійснює обмін одягом виключно за наявності:

список заяви, поданої у письмовій формі про причину повернення товару та даних про покупця;
список за наявності чека, який підтверджує дану покупку;
список під час повернення гроші перераховуються з ФОП, який отримав оплату, та повертаються ЛИШЕ на картку покупця (з відповідним ПІБ);
список повернення коштів здійснюється протягом 7 днів після отримання повернення відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".

умови повернення одягу fashion tema

З питань повернення чи обміну замовлення звертайтесь за адресою електронної пошти service@preta.com.ua.

ПОВЕРНЕННЮ НЕ ПІДЛЯГАЄ ТОВАР З КАТЕГОРІЇ РОЗПРОДАЖ, АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

 

заголовок зліва

Повернення одягу належної якості при невідповідності очікуванням – ФЕШНТЕМА

заголовок зправа

Обмін товару належної якості можливий за умови збереження повного товарного вигляду та всієї комплектації. Обмін одягу на інший здійснюється у випадку, якщо не підійшов розмір. Якщо річ не сподобалась, не підійшла з інших причин або Ви передумали купувати товар – це не є причиною для обміну чи повернення коштів!

повернення одягу в магазин фешн Тема

заголовок зліва

Товари, що підлягають поверненню – FashionTema

заголовок зправа

Компанія FashionTema здійснює повернення у випадку, коли продукція має явні ознаки браку або при неповній комплектації. Відмінності кольору тканини, не відповідність малюнку чи відмінності фурнітури не є браком!

Замовляйте одяг від українського виробника безпечно на сайті компанії!