дропшипінг фешнтемаЧому українські бізнесмени все частіше обирають дропшипінг одягу? Бо це – надзвичайно зручна та вигідна бізнес-модель, яка одразу ж починає приносити прибуток. Головне у дропшипінгу – це низький рівень ризику, що дозволяє розвивати власну справу без зайвих проблем. Тому виробник Фешнтема слідує не тільки модним, але й бізнес-трендам і пропонує зручні умови для дропшиперів, що працюють в індустрії одягу.

 

 

 

ЖІНОЧИЙ ОДЯГ ДРОПШИПІНГ - ВИГІДНЕ ПАРТНЕРСТВО З ФЕШНТЕМА

Чому підприємці обирать Fashion tema? Тому що дропшипінг у партнерстві з нашою компанією надає вам великі переваги, що дозволяють значно скоротити витрати та оптимізувати бюджет. Завдяки Фешнтема, вам не потрібно:

орендувати свій склад;
реєструвати фірму;
купувати касове обладнання.

Ми - виробник, який спеціалізується на найрізноманітніших категоріях одягу. Нас цікавлять різні луки та стилі, тому що прагнемо створювати одночасно модний та доступний одяг для всіх. Зокрема, в нашому магазині можливий:

дропшипінг жіночого одягу, який стане улюбленим серед ваших чарівних клієнток;
дропшипінг чоловічого одягу, який є надзвичайно зручним завдяки використанню натуральних тканин у виробництві.

Широкий каталог ми поєднуємо з вигодою співпраці. Саме тому в нашому інтернет-магазині одяг дропшипінг доступний за значно нижчими цінами, ніж для роздрібних покупців.

дропшипінг жіночого одягу фешнтема

Ще одна приємна новина для наших потенційних партнерів - безкоштовна доставка в межах України, яку забезпечує Fashiontema при замовленні від 7000 грн. при 100% передоплаті , тому вам не доведеться переплачувати.

Якщо вас зацікавив дропшипінг одяг від виробника та партнерство з нами, вам необхідно заповнити та надіслати нам такі дані:

Прізвище, ім’я, по-батькові;
Контактний номер телефону, за допомогою якого ми зможемо зв’язатися з вами через Viber та Telegram;
Адресу електронної пошти;
Посилання на сайт або сторінку вашого магазину.

Оплата здійснюється за реквізитами Приватбанку, які вам надішле менеджер після підтвердження замовлення по телефону. Доставка можлива як по території України (сервісами Нової Пошти та Укрпошти), так і за кордон (Укрпоштою).

Ми гарантуємо безпечні та надійні умови партнерства, що приведуть ваш бізнес до процвітання. Тому з нетерпінням чекаємо ваших запитів на роботу з нашою компанією!

 

ВИРОБНИКИ ОДЯГУ ДРОПШИПІНГ ФЕШНТЕМА, ЯКИМ ДОВІРЯЮТЬ БІЗНЕСМЕНИ

Чому Fashion TEMA - виробники одягу дропшипінг, які швидко допоможуть вашому бізнесу досягти прибутків та розвитку? Тому що наша праця базується на принципах довіри до клієнта, без якої не може існувати сучасний бізнес. Саме тому ми пропонуємо своїм бізнес-партнерам багато переваг:

У нашому магазині ви придбаєте жіночий одяг дропшипінг, який має вигідні дизайнерські рішення, популярні серед покупців;
Чоловічий одяг відрізняється зручністю та практичністю;
Ексклюзивні пропозиції для наших постійних клієнтів;
Низькі ціни, що дозволяють дропшиперам та оптовим покупцям вигідно з нами співпрацювати;
Регулярні акції та знижки навіть на одяг з нової колекції.

Якщо ви замислювалися почати працювати з дропшиппінгом, але не наважувалися опанувати цю бізнес модель, то не вагайтеся та обирайте у партнери Fashiontema!

ЗВ'ЯЗАТИСЬ